Contabilitate aplicata

Contabilitate aplicata

de către IOANA MIHAELA PUȘCAȘU-
Număr de răspunsuri: 10

Buna,

Poate cineva sa-mi zica ce s-a facut la contabilitate aplicata? Sau daca aveti ceva cursuri?

Multumesc!

Ca răspuns la IOANA MIHAELA PUȘCAȘU

Re: Contabilitate aplicata

de către Utilizator șters-
examenul se va tine in data de 05.06 de la ora 17 , adica azi la UVT in lab 002 si avem de invatat omfp 1850 : factura, avizul de insotire, nir, p-v de receptie, borderou de achizitie, bon de consum, bon de predare transfer restituire, registrul de casa, p-v de scoatere din functiune, chitanta, dispozitia de plata,
Ca răspuns la Utilizator șters

Re: Contabilitate aplicata

de către Utilizator șters-

Pai cum astazi? Pe lista de examene era in 7 iunie .De ce nu anunta nimeni cand se fac modificari? Sau nu e valabila lista cu examenele?

 

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: Contabilitate aplicata

de către Utilizator șters-
CIG-ul l-a dat ieri, intereseaza-te la grupa din care faci parte, poate nu l-a dat inca, o colega a postat pe grup data si programa de examen, bafta
Ca răspuns la Utilizator șters

Re: Contabilitate aplicata

de către Utilizator șters-

Si eu sunt tot la CIG ,dar nu am stiut ca avem un grup am crezut ca totul se posteaza pe forum.Oricum multumesc ca mi-ai raspuns.

 

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: Contabilitate aplicata

de către Utilizator șters-
Buna, Imi puteti spune pe ce grup se posteaza toate modificarile, informatiile? Multumesc!
Ca răspuns la Utilizator șters

Re: Contabilitate aplicata

de către Utilizator șters-
FEAA_ID_2012@yahoogroups.com; asta e grupul pe care se posteaza , poate te ajuta cineva cu mai multe detalii
Ca răspuns la Utilizator șters

Re: Contabilitate aplicata

de către IOANA MIHAELA PUȘCAȘU-

Cum putem intra in grup? Multumesc