ORAR, MANUALE

ORAR, MANUALE

de către Utilizator șters-
Număr de răspunsuri: 7

Ceau,

Orar - nu, manuale - nu, nu poti sa te inscri singur la un curs...

Are cineva noutati? Cand? Cum? Ce?

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: ORAR, MANUALE

de către Utilizator șters-
buna intrebare Paula....ar fi bine macar manualele sa le avem sa le putem lista
Ca răspuns la Utilizator șters

Re: ORAR, MANUALE

de către Utilizator șters-

Fetele de ce sunteți nerăbdătoare? Până în luna mai ...mai e. Atunci veți avea ocupate toate week-end-urile, iar în iunie veți da 7 examene, câte unul la 3 zile... pentru care va trebui să citiți cam câte 200-250 de pagini!

O perspectivă cu adevărat încântătoare.

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: ORAR, MANUALE

de către Utilizator șters-

mamaaaa ce incantatoare e perspectiva ....  cineva ne crede pe TOTI (dar eu nu ma includ!!!) niste supereroi cu performanta intelectuala de a reusi sa invatam atat de mult intr-un timp atat de scurt... si eu sunt nerabdatoare sa vad cu ce se mananca semestrul 2 sa imi impart timpul....

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: ORAR, MANUALE

de către Utilizator șters-

S-a afisat si orarul pt anul I - doar anul II a ramas - incep deja orele de vinerea asta... Cred ca maine o sa avem si noi orar.... surâs

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: ORAR, MANUALE

de către Utilizator șters-

Anul II...sunt  studenți eminenți! Nu au nevoie de prea mult timp de invățat! Prind din zbor totul.

Apropo, nimik despre PRACTICĂ!  Ne trezim că ni se cere cine știe ce prin iunie!

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: ORAR, MANUALE

de către Utilizator șters-
Eu am auzit ca au inceput testarile la practica doar pt cei care nu lucreaza.Insa despre practica pt cei care lucreaza nimicsupărat Cat despre orar a fost Mela la secretariat si-a intrebat si i s-a zis doar ca se va afisa dar nu au zis cand.
Ca răspuns la Utilizator șters

Re: ORAR, MANUALE

de către Utilizator șters-

Da, dar la secretariat virtual scrie:

"Activitatile la anul al III-lea vor incepe sambata, 16 martie 2013

Activitatile tutoriale incep de vineri, 22 martie 2013 la Timisoara si sambata, 23 martie 2013 la Caransebes."

si totusi orare au doar cei din anul I, anul III (Timisoara) si cei de la Caransebes....