carti cu coperta

carti cu coperta

de către Utilizator șters-
Număr de răspunsuri: 6

as avea o intrebare la dumeavoastra. sunt interesata pt unele discipline sa cumpar carti cu coperta, reale nu in format electronic pt. biblioteca mea personala, plus ca trebuie sa ma intorc la munca si nu stiu sigur daca voi avea acces la internet. cum trebuie sa procedez in cazul in care exista.

(colegilor mai mari care s-ar oferi sa ma ajute cu cursurile de anul trecu, daca sunt in format electronic, le multumesc frumos dar nu vreau foi, cd-uri, as vrea carti cu coperta, eu fiind de moda veche - si nu sunt deloc ironica... chiar nu imi place sa invat dupa foi, sau foi legate ca la xerox)

multumesc frumos

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: carti cu coperta

de către Utilizator șters-

Am disponibil cursul de Bazele contabilității dacă dorești. E pentru anul I.

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: carti cu coperta

de către Utilizator șters-

Sigur am cartea de etica si bazele contabilitatii din anul I. In rest trebuie sa mai verific acasa.

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: carti cu coperta

de către Utilizator șters-

mersi pt raspuns, dar inainte o intrebare, voi cum ati facut rost de ele?:D

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: carti cu coperta

de către Utilizator șters-

La FEAA la poarta, gasesti de cumparat cam orice carte.... sau vb cu fiecare profesor in parte.

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: carti cu coperta

de către Utilizator șters-

multumesc mult pt raspuns.  am incercat sa iau legatura cu profesori dar fara nici un rezultat. prefer pt inceput sa ma interesez pt noutati, apoi voi incerca second hand cu toate ca nu sunt interesata de carti subliniate. cum am spus e si pt biblioteca mea personalasurâs