Examen Drept

Examen Drept

de către Utilizator șters-
Număr de răspunsuri: 9

Buna tuturor

Cum eu nu stiam ce sa studiez pt. examen-ul la Drept,l-am contactat pe domnul profesor G.Vlaescu ,care foarte amabil mi-a raspuns ca trebuie sa studiem capitolele I,II si IX din cartea dansului si cursul din data de 18.12.12.Cum nu aveam cursul,mi l-a trimis domnul profesor si m-a rugat sa vi-l distribui.Asa ca il atasez la acest mesaj.Sper sa o fac corect si sa puteti sa aveti acces la el.

 

O zi buna tuturor

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: Examen Drept

de către Utilizator șters-

Im ce an esti si la ce specializare?

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: Examen Drept

de către Utilizator șters-
Ca răspuns la Utilizator șters

Re: Examen Drept

de către Utilizator șters-

Buna. Sunt si eu in anul I , grupa 3 management. Poti sa-mi spui te rog data examenului de microeconomie si cate subiecte avem de invatat? 

Multumesc.

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: Examen Drept

de către Utilizator șters-

Buna,examenul de micro e Luni 28 ianuarie la facultatea de Drept sala A3 -ora 11,si dupa cate stiu ,trebuie sa studiem toate cele 5 Unitati publicate pe platforma.

Spor la invatat!! 

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: Examen Drept

de către Utilizator șters-

Salut,

Poti te rog sa ne spui cum se numesc acele capitole... in cazul in care ai cartea domnului profesor? Multumesc

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: Examen Drept

de către Utilizator șters-

Din pacate nu am cartea, in 28 o sa mi-o aduca o colega.

Ca răspuns la Utilizator șters

Re: Examen Drept

de către Utilizator șters-

si pt finante si banci e valabila tematica? daca da, astept te rog sa imi scrii ce capitole trebuie sa invatam din carte. sau cum as putea sa o achizitionez? nu corespunde cu cursurile postate pe platforma? multumesc